gabinet podologiczny medipod o mnie

O MNIE
medipod nasz gabinet

moja profesja i kwalifikacje

o-mnie3

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, wydziału Medycyny Laboratoryjnej. W 2015 r. ukończyłam pięcioletnią specjalizację z zakresu mikrobiologii medycznej oraz uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych specjalność mikrobiologia lekarska. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku podologia  w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku i uzyskałam tytuł specjalisty  ds. podologii. Wiedzę z zakresu podologii oraz mikrobiologii medycznej uzupełniam w sposób ciągły, biorąc udział w certyfikowanych kursach i szkoleniach dla specjalistów.
Schorzenia stóp od zawsze były tematem mojego zainteresowania. Paznokcie i skóra zmienione w przebiegu chorób: infekcyjnych, przewlekłych, autoimmunologicznych po niegojące się rany u pacjentów z zespołem stopy cukrzycowej.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu m. in. zakażeń bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych. Ponadto, dzięki pracy w szpitalnym zespole i komitecie ds. zakażeń poszerzyłam swoją wiedzę z zakresu epidemiologii, zakażeń inwazyjnych oraz racjonalnej antybiotykoterapii szpitalnej i ambulatoryjnej.
W swojej pracy koncentruję się głównie na zdrowiu i kondycji stóp, hamuję procesy powstawania zmian patologicznych na stopach i przeprowadzam zabiegi, które skutecznie zmniejszają lub całkowicie eliminują odczuwane dolegliwości.
Z racji tego, że podologia jest dziedziną interdyscyplinarną pracuję we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin m.in.: fizjoterapii, chirurgii, ortopedii, dermatologii czy diabetologii.