oferujemy podstawowy zabieg podologiczny u osob z cukrzyca

podstawowy zabieg podologiczny u osób z cukrzycąpodstawowy zabieg podologiczny u osób z cukrzycą
Podstawowy zabieg podologiczny u osób z cukrzycą wykonywany regularnie, wraz z właściwie dobraną pielęgnacją orazobuwiem, pomaga uniknąć poważnych powikłań takich jak rozwój zespołu stopy cukrzycowej. Zabieg obejmuje: wywiad z pacjentem, sprawdzenie aktualnego stanu stóp, omówieniei ukierunkowaniedalszych zabiegów, skrócenie i oszlifowanie płytki paznokciowej, oczyszczenie wałów paznokciowych, usunięcie zrogowaciałego naskórka ze stóp. Zabieg przeprowadzany jest z użyciem narzędzi podologicznych dedykowanych wyłącznie osobą z cukrzycą. Na koniec zabiegu na paznokcie oraz stopy nakładany jest odpowiednio dobrany preparat pielęgnacyjny dla diabetyków. Podstawowy zabieg podologiczny u osób z cukrzycą zaleca się wykonywać regularnie co 4-6 tygodni.

Podstawowy Zabieg Podologiczny u osób z cukrzycą

Podstawowy zabieg podologiczny u osób z cukrzycą wykonywany regularnie, wraz z właściwie dobraną pielęgnacją oraz obuwiem, pomaga uniknąć poważnych powikłań takich jak rozwój zespołu stopy cukrzycowej. Zabieg obejmuje: wywiad z pacjentem, sprawdzenie aktualnego stanu stóp, omówienie i ukierunkowanie dalszych zabiegów, skrócenie i oszlifowanie płytki paznokciowej, oczyszczenie wałów paznokciowych, usunięcie zrogowaciałego naskórka ze stóp.
Zabieg przeprowadzany jest z użyciem narzędzi podologicznych dedykowanych wyłącznie osobą z cukrzycą. Na koniec zabiegu na paznokcie oraz stopy nakładany jest odpowiednio dobrany preparat pielęgnacyjny dla diabetyków.
Podstawowy zabieg podologiczny u osób z cukrzycą zaleca się wykonywać regularnie co 4-6 tygodni.